Ультрас «Шахтаря» підтвердили свою нацистську суть

© РИА Новости, Павло Паламарчук | Перейти в фотобанкМатч «українського класико» 14 квітня в Харкові запам’яталося безбарвною грою «Шахтаря» і «Динамо», безглуздим поразкою номінальних господарів поля і черговою витівкою фанатського сектора колишніх «гірників»

Чому українських ультрас будуть бити по всій Європі© РІА Новини, Володимир Пісня | Перейти в фотобанкПо своїм соціально-політичним складом ультрас «Шахтаря» мало чим відрізняються від аналогічних угруповань інших українських клубів. Це ультраправі, профашистські елементи, що прославляють Бандеру і цілком гармонійно вписуються в мейнстрім офіційного київського режиму.

Ті, хто не поділяв подібних ідей, давно відвалилися від фанатського об’єднання «Шахтаря», багато влилися в ряди ополчення ДНР. Але ті, хто перебрався на територію, контрольовану українськими військами — гастролюють разом з командою, створюючи ілюзію її підтримки донецькими уболівальниками. І само собою, мало звертаючи уваги на футбол, виконують своє звичайне політичне шоу.

Під час принципового матчу «Шахтар» — «Динамо», який відбувся у Харкові 14 квітня і закінчився необов’язковим поразкою чинних чемпіонів країни, ультрас знову нагадали про себе. На цей раз вони вирішили публічно спалити прапор Новоросії. Про це повідомив сайт «Російська весна».

Зрозуміло, що подібна символіка викликає у націоналістів нервову дрож. Не маючи можливості покарати своїх колишніх земляків за вільнодумство і гордий вибір, вони намагаються зігнати злість на прапорах. Демонструючи, зрозуміло, що з воюючими донбаськими республіками їм не по дорозі, і вони давно відмежували від своєї малої батьківщини.

Добавить комментарий