Великобританія розробляє санкції проти російських олігархів

© РИА Новости, Алекс Макнотон | Перейти в фотобанкПо наявною інформацією, громадянам Росії доведеться пояснити, на які кошти вони придбали майно в королівстві

Джерела видання газети Sunday Times повідомили, що Лондон незабаром розширить санкції щодо російських олігархів. Причому в розробці таких заходів беруть участь Центр урядового зв’язку (відомство по киберразведке) і міністерство оборони.

«Ми вивчаємо всі аспекти дій, які можуть бути зроблені», — прокоментувала публікацію прем’єр-міністр Великобританії Тереза Мей.

За даними видання The Guardian, влада королівства можуть заморозити активи чиновників та бізнесменів, пов’язаних з Кремлем, якщо вони не доведуть законність походження коштів, на які придбали майно у Великобританії.

Крім того, джерело Sunday Times повідомив, що Лондон очікує кібератаки російських хакерів на різні установи, а також поширення компромату на членів британського кабінету міністрів, парламентарів та інших високопоставлених представників МЗС РФ: У Росії є гідна відповідь на будь-яку спробу силового тиску США© РІА Новини, Володимир Пісня | Перейти в фотобанк

«Ми знаємо, що в Росії в сценарії — матеріали компрометуючого характеру, ми готові до цього. Нам відомо, що у них є можливості впроваджуватися в таких масштабах. Киберэксперты вже зайняли позиції» в комп’ютерних мережах в Росії», — заявив він.

Спецслужби США прийшли до висновку, що російські хакери напередодні президентських виборів 2016 року здійснювали кібератаки на сервери Демократичної партії, а також в ході виборчої кампанії за дорученням Москви поширювалася пропаганда в соцмережах з метою вплинути на її результати на користь республіканця Дональда Трампа. Президент РФ Володимир Путін підкреслив, що у спецслужб США не тільки немає доказів провини Росії, але і їх доповіді суперечать один одному, а звинувачення на адресу Москви спрямовані на підрив легітимності господаря Білого дому.

Добавить комментарий