Hyperloop One розігнала свою капсулу до 309 кілометрів на годину

Hyperloop One розігнала свою капсулу до 309 кілометрів на годину

Компанія Hyperloop One провела другу фазу випробувань швидкісної транспортної системи Hyperloop. На тестовому треку DevLoop в 30 хвилинах їзди від Лас-Вегаса капсула XP-1 розвинула швидкість 309 кілометрів на годину, більш ніж в два рази поліпшивши свій результат порівняно з першим заїздом в травні цього року.

Магнітна левітація в дії

Протяжність тунелю DevLoop становить близько 500 метрів. З нього викачали повітря для підтримки низького тиску, як на висоті понад 60 кілометрів. 8.5-метрова капсула з алюмінію і вуглецевого волокна розганялася на перших 300 метрах, після чого спрацювала гальмівна система. Теоретично можливий максимум на цій трасі складає близько 402 кілометрів на годину. Щоб переступити позначку в 1100 кілометрів на годину (що близько до граничної швидкості 1200 кілометрів на годину), команді необхідно збільшити трек на додаткові 2000 метрів. Правда, поки що таких планів у Hyperloop One немає.

Що далі?

На наступному етапі Hyperloop One займеться випробування прототипу шлюзової системи, що дозволяє завантажувати капсулу і здійснювати висадку пасажирів, не пропускаючи повітря в вакуумний тунель. На даний момент команда показала рекордну швидкість для Hyperloop, але цей результат можуть перебити учасники конкурсу SpaceX. З 25 по 27 серпня в штаб-квартирі компанії Ілона Маска пройде чергова гонка, метою якої буде максимальний розгін. Цікаво, коли транспорт майбутнього зможе обігнати японські поїзди-кулі (в 2015 році ними був встановлений рекорд швидкості в 603 км/год).

Ілон Маск тим часом готується до будівництва підземного тунелю для Hyperloop. Над швидкісної транспортної системою також працюють компанії Hyperloop Transportation Technologies і Arrivo (яку заснував колишній головний інженер Hyperloop One Броган Бэмброган).

Добавить комментарий