Діти Башара Асада відпочили в «Артеку»

© РІА Новини, Михайло Воскресенський | Перейти в фотобанкДвое синів і донька президента Сирії Башара Асада відвідали легендарний табір в Гурзуфі

На зустрічі з російськими парламентаріями лідер арабської республіки повідомив, що його діти відпочивали в Криму.

«Мої діти в минулому році були в «Артеку». Після цієї поїздки краще стали розуміти Росію. Днями розповіли мені, що скоро буде закінчено будівництво кримського мосту», — передав слова президента Сирії Башара Асада голова патріотичної платформи «Єдиної Росії» Дмитро Саблін.

Незважаючи на невизнання статусу Криму багатьма державами, легендарний табір активно розвиває співробітництво з іноземними партнерами. Восени минулого року «Артек» та Міністерство освіти Сербії підписали угоду, згідно з якою студенти і педагоги з Сербії, які вивчають або викладають російську мову, зможуть приїжджати в табір для волонтерства.ДНР і ЛНР поки тільки номіновані на державність в «Артеку»© РІА Новини, Сергій Мальгавко | Перейти в фотобанк

«Хочу запропонувати всім лідерам країн світу відправити своїх дітей і онуків в «Артек». Це дозволить їм краще зрозуміти Росію. Американський посол дитинства Саманта Сміт, побувала в таборі, змогла знайти слова і встановити зв’язок між двома світовими державами. Так давайте і зараз дамо нашим дітям шанс на краще майбутнє і мир на планеті», — заявив директор міжнародного дитячого центру «Артек» Олексій Каспржак.

У травні минулого року Криму відвідала делегація громадських діячів з США, включаючи почесного консула Росії в Денвері Дебору Палмиери, американських фахівців з російської мови, академіків та експертів з дошкільної освіти. Під час візиту вони поспілкувалися з дев’ятьма американськими школярами, які відпочивали в таборі «Артек». Президент американського Центру громадських ініціатив Шерон Теннісон, яка очолювала делегацію, відзначила поліпшення інфраструктури в регіоні і закликала зміцнити співпрацю між американськими і кримськими містами за рахунок встановлення побратимських зв’язків.

Добавить комментарий