Асад потрапив на «Миротворець»

© МиротворецьПрезидента Сирії Башара Асада, якого діти відвідали табір «Артек», зарахований до «ворогів України»

На скандально відомому українському ресурсі з’явилися дані сирійського лідера.

«Свідоме порушення державного кордону України неповнолітніми дітьми з метою проникнення в окупований Росією Крим (ст. 331, 331-1 Кримінального кодексу України). Участь у пропагандистських антиукраїнських заходах Росії. Участь у спробах легалізації анексії Автономної республіки Крим», — йдеться в коментарі на сайті.

Приводом послужило повідомлення президента Сирії Башара Асада на зустрічі з російськими парламентаріями про те, що його діти у минулому році відпочивали в таборі «Артек». Після повернення з півострова сини і дочку краще стали розуміти Росію і розповіли про завершується будівництво Кримського мосту.Торговий представник РФ, висланий із США, потрапив в базу «Миротворця»© РІА Новини, Євген Одиноков | Перейти в фотобанк

«Зараз кожен пристойний людина мріє потрапити на цей сайт. Сайт «Миротворець» якщо раніше і переслідував мету когось залякати, то сьогодні він працює з іншим знаком. Перебувати в списках цього сайту зараз — певне досягнення людини. Мені здається, що Асад домігся великого успіху, що потрапив на цей сайт, і можна з цим привітати», — заявив голова громадської палати республіки Крим Григорій Іоффе.

Нещодавно з подачі віце-спікера Верховної Ради Ірини Геращенко на «Миротворець» внесли посла Росії в Австрії Дмитра Любинського, який, за її словами, організував акцію Femen на Віденському балу де був присутній президент України Петро Порошенко.

Добавить комментарий