Іщенко: Україна стане полем бою у війні Росії і Заходу

© прес-служба Міністерства оборони УкраиныРазмораживание громадянської війни в Донбасі призведе до того, що на території України будуть воювати збройні сили інших країн

Політолог, президент Центру системного аналізу і прогнозування» Ростислав Іщенко розповів, що буде з Україною у випадку війни Росії і Заходу.

«На Україні вже йде громадянська війна. Зараз вона просто заморожена зусиллями Європи і Росії. Зрозуміло, що якщо починається конфлікт між Росією і Заходом, то ця війна тут же розморожується. Україна не буде воювати на чиїйсь стороні. Це означає, що хтось буде воювати на українській території», — пояснив експерт.

Військова міць України, за словами Іщенка, зараз практично на нулі.

«Україна в плані військової сили представляє з себе трохи більше, ніж нічого. У неї є достатня кількість гарматного м’яса, яке не озброєне, не навчено. Зброю, яке складалося на озброєнні української армії, ще з часів 70-80-х років минулого століття. І за час громадянської війни вони і це втратили. Половина з решти — це блиндированные вантажівки. Таким чином після розморожування конфлікту просто будуть воювати чужі армії», — уклав політолог.

Добавить комментарий