Путін відреагував на удар по Сирії

© РІА Новини, Михайло Климентьєв | Перейти в фотобанкПрезидент РФ Володимир Путін назвав атаку США, Великобританії і Франції на Сирію актом агресії

Текст заяви Путіна опублікований на сайті Кремля.

«Росія самим серйозним чином засуджує напад на Сирію, де російські військовослужбовці допомагають законному уряду в боротьбі з тероризмом. Своїми діями США ще більше посилюють гуманітарну катастрофу в Сирії, несуть страждання мирного населення, по суті потурають терористам, сім років терзають сирійський народ, провокують нову хвилю біженців з цієї країни і регіону в цілому», — зазначив Путін.ЗМІ: Бойовики зраділи удару по Сирії© РІА Новини, Андрій Стенін | Перейти в фотобанк

За його словами, нинішня ескалація ситуації навколо Сирії виявляє руйнівний вплив на всю систему міжнародних відносин.

«Історія розставить все по своїх місцях, і вона вже поклала на Вашингтон важку відповідальність за криваву розправу з Югославією, Іраком, Лівією», — вказав Путін.

Він також заявив, що Росія скликає екстрене засідання Ради Безпеки ООН для обговорення агресивних дій США та їх союзників.

Сьогодні вранці о 4 годині США, Франція і велика Британія завдали удару по Сирії. За даними ЗМІ, в результаті удару постраждало шість мирних жителів.

 

Добавить комментарий