Вход » Войти через Facebook Войти через Twitter Войти через OpenID
Новый пользователь? Регистрация! Помощь

WikiNews: Вчитися ніколи не пізно, навіть у 99 років

Перейти к публикации


----- Вчитися ніколи не пізно, навіть у 99 років

18 Июнь 2011 - 10:30 | Общество Просмотров: 2077

Вчитися ніколи не пізно, навіть у 99 років

Чоловік здійснив свою мрію - став випускником коледжу в 99 рОків. Він у відмінній формі та навіть критикує нинішню освіту. Каже: у його часи вчили краще. Після закінчення вишу Лео Пласс планує працевлаштуватися.

До закінчення вишу Лео Пласс йшов майже вісімдесят років, але нарешті зробив це у 99-ть. Чоловік хотів стати вчителем, але покинув коледж у 1932-му під час Великої депресії, аби заробити грошей. Він має пристрасть до столярної справи. Та від нинішньої освіти не в захваті.

"Тепер не вчать тих речей, які треба знати молоді. Коли я ще був у школі, викладали значно краще. Ми знали, як працювати з деревом, запустити самостійно машинку. А зараз цього не вміють", - жаліється на телеканалі UBR Лео Пласс, випускник.

Пласс каже: у нього повноцінне і щасливе життя, але йому навіть ніколи не снилося, що закінчить коледж за два місяці до свого сторічного ювілею. Чоловік не планує здобувати ще однієї освіти. За його словами, він має дещо спільне з молодими випускниками –пошук роботи. Працевлаштуватися було важко і раніше, і зараз.


Источник: Украинский Бизнес Ресурс
blog comments powered by Disqus