Вход » Войти через Facebook Войти через Twitter Войти через OpenID
Новый пользователь? Регистрация! Помощь

WikiNews: В Україні зникають VIP-ресторани

Перейти к публикации


----- В Україні зникають VIP-ресторани

22 Июнь 2011 - 16:10 | События Просмотров: 1942

В Україні зникають VIP-ресторани

В Україні ресторани середнього та низького цінового сегмента витісняють у тінь VIP-заклади. На думку економістів - це пов?язано з наближенням Євро-2012. А от спеціалісти у сфері дорогого харчування вважають, що проблема у правильному підході.

Цього року ресторанний бізнес в Україні один із найпривабливіших для інвестування, адже до Євро-2012 він буде активно розвиватися.

"Варто сказати, що ринок ресторанів України буде розвиватись та має великий потенціал росту. Однак, це не тільки дорогі ресторани, а в першу чергу, ресторани середнього сегменту. У зв?язку з Євро-2012, приїдуть європейські вболівальники, які розраховуватимуть на дешевий та середній ціновий сегмент", - коментує для телеканалу UBR начальник аналітичного відділу консалтингової компанії Олександр Соколов.

Отже, закладам харчування для обраних, напевно, бракуватиме клієнтів. А на думку іменитих шеф-кухарів, проблема в тому, що українці просто не вміють реалізовувати такі проекти як "дорогий ресторан екстра-класу".

"Різниця у тому, що тут люди, коли започатковують проекти, то іноді здається, що вони роблять це з нетривалою перспективою. Вони хочуть, щоб це відразу працювало. У Європі ж, коли підприємець відкриває заклад, то він розуміє, що у нього має бути запас якихось грошей, адже до року ресторан буде в мінусі, або працюватиме в нуль", - розповідає для телеканалу UBR Ален Реньо, шев-кухар.

Установа швидкого харчування починає приносити прибуток за рік. Заклад середнього цінового сегмента - за рік-півтора. А ось VIP- ресторан в Україні окупиться лише через три-чотири роки, в залежності від регіону.


Источник: Украинский Бизнес Ресурс
blog comments powered by Disqus