Вход » Войти через Facebook Войти через Twitter Войти через OpenID
Новый пользователь? Регистрация! Помощь

WikiNews: Українцям стало краще жити, заявили у мінсоцполітики.

Перейти к публикации


----- Українцям стало краще жити, заявили у мінсоцполітики.

20 Июнь 2011 - 15:20 | Экономика Просмотров: 1941

Українцям стало краще жити, заявили у мінсоцполітики.

2533 гривні – саме стільки становить середня зарплата по україні. У Мінсоцполітики кажуть - це на 9% більше, ніж за аналогічний період минулого року. Паралельно зменшується заборгованість по зарплаті. Кажуть, до 2010 року ця тенденція була спрямована у зворотньому напрямку.

"Станом на перше травня 2011 року заборгованість по зарплаті складає 1млрд 300 млн гривень. Що на 26,6%, або на 462 млн грн менше, ніж на початок діяльності нового уряду", - повідомляє на телеканалі UBR Василь Надрага, перший заступник міністра соціальної політики.

На тлі позитивної статистики, чиновники обіцяють активізувати роботу з легалізації зарплат. Для цього планують визначити категорії посад, які матимуть право на мінімальні зарплати. Мовляв, найнижчі доходи декларує зараз хто завгодно - від прибиральниці до директора компанії. Але підприємці попереджають: легалізація зарплат знищить бізнес

"Бізнес якби і хотів би платити сьогодні, він не може платити. Якщо він викине з тіні всі зарплати, то він на сьогоднішній день одномоментно стане. І це прекрасно в уряді сьогодні знають", - заявив Володимир Дзьобак, голова Всеукраїнської асоціації пенсіонерів.

Однак профільне міністерство вже розробило одразу шість законопроектів щодо легалізації заробітних плат. І відмовлятися від цієї ідеї не збирається.


Источник: Украинский Бизнес Ресурс
blog comments powered by Disqus