Вход » Войти через Facebook Войти через Twitter Войти через OpenID
Новый пользователь? Регистрация! Помощь

WikiNews: ДАІ попереджає про самозванців на дорогах

Перейти к публикации


----- ДАІ попереджає про самозванців на дорогах

22 Июль 2011 - 10:30 | Авто Просмотров: 6435

ДАІ попереджає про самозванців на дорогах

Увага - самозванці на дорогах! Одягнені як автоінспектори вони зупиняють машини, вимірюють викиди СО2 та вимагають у водіїв гроші. Цікаво те, що ділки зареєстровані в Мінюсті та мають свій сайт через який запрошують людей на роботу. В день пропонують від 200 до 500 гривень. Іншими словами - хто скільки встигне наколядувати.

"Водії будьте обережні. Справжній державтоінспектор повинен мати ось такий робочий інструмент, нагрудний знак службове посвідчення, погони та спеціальні нашивки. А машина повинна бути розфарбована у відповідний колір".

Якщо вас зупинила людина у формі ДАІшника, обов'язково зверніть увагу на ці деталі. Нагрудний знак повинен мати форму тризуба зі спеціальними номерами. Так можна взнати, як звати автоінспектора та з якого він району. На нашивках написано Україна - МВС, або ж дорожньо-патрульна служба. До того ж такий працівник при собі обов'язково має зброю. А машина зі спеціальною сигналізацією та написами. Тільки такому і вірте.

Водії, які в соновному катаються cgпо великих містах вони це все добре знають. Якщо людина не впевнена чи перед ними праціник державтоінспекції вона просить продемонутсрувати службове посвідчення. 27:11++27:15 Приїжають просто з менших сіл міст, люди не знають просто", - коментує Василь Блажчук, державтоінспектор.

На тих, хто не знає як виглядає справжній державтоінспектор наживаються шахраї. Так звана громадсько-козацька організація екологічної безпеки. Червоних шароварів та оселедців на голові в них немає. А одягаються вони як ДАІшники. Відрізняються розпізнавальними знаками. Зупинивши водія називаються безпекою дорожнього руху. Вимірюють начебто викиди СО2 з машин. Відповідно вимагають гроші. Переважно з іноземців.

"Сума коливалась від 200 гривень. Максимальна сума зафіксована в Дніпропетровській області - це 8 тисяч гривень. Вони привласнювалися. Порушено кримінальну справу по шахрайству", - заявив Юрій Лавренюк, голова ВСК з питань боротьби з корупцією і злочинністю.

Це випадок, які оперативні служби виявили в Макарівському районі. Та козачки працюють майже по всій Україні. І що цікаво, дана громадська організація зареєстрована в Мінюсті та існує вже 11 років.

"Щоб носити форму вони зареєструвались як козаки і зареєстрували статутом відповідну форму. А з другого боку вони є приватними підприємцями, які мають ліцензії на надання відповідних послуг із виміру та регулювання відпрацьованих викидів з газу автомобілів. Тому виходить такий колапс", - пояснив Олег Сірий, головний інспектор управління ДАІ МВС України.

Робити заміри викидів мають право лише у в спеціальних місцях і тільки за згодою водія. Якщо вас зупинили, питайте документи. Якщо це виявляться екологічні козаки - їдьте собі далі.


Источник: Украинский Бизнес Ресурс
blog comments powered by Disqus